Черкащани вимагали люстрацію влади

Вчора активну участь у тиску на депутатів Верховної ради взяли представники Черкаського громадського люстраційного комітету, Народної ради Черкаського району, ГО “Самооборона Майдану” та “Ультрас Черкаси”. І домоглися свого: 16 вересня Верховна Рада з другої спроби ухвалила в цілому Закон “Про очищення влади”. За документ проголосував 231 народний депутат.

EDld_KRPuIo

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон “Про очищення влади” у другому читанні після того, як до нього були внесені усі погоджені правки від народних депутатів, міжнародних експертів, Ради Європи та громадськості.

VLqCsqjmi54

Суб’єктами перевірки відповідно до законопроекту є державні службовці, починаючи від рядових робітників державних відомств і установ та закінчуючи чиновниками вищих рангів Президентом України, народними депутатами, посадовими особами Збройних Сил України, суддями, прокурорами, особами рядового і начальницького складу МВС та членами ЦВК.

uBCq98QK8Jg

IKSf4ncYfi8

Відповідно до закону чиновники, які не пройшли перевірку або не надали згоду на проходження перевірки, підлягають звільненню органом перевірки із займаної посади з позбавленням права займати будь-які посади протягом 10 років з дня звільнення.

RarTTsUh9Ak

За інформацією “Координаційна рада сил Майдану Черкащини”.

Share Button