На цьогорічний Черкаський інвестиційний форум триває реєстрація

У Черкасах 12 жовтня пройде ІІІ Міжнародний інвестиційний форум. Це – щорічна велика бізнес-подія в Черкаській області. Цього року знову Форум стане майданчиком для налагодження комунікацій в регіональному бізнес-середовищі та з представниками місцевих адміністрацій.

Цьогоріч на інвестиційному форумі організовують різні панелі. Серед них будуть “Інвестицї через експорт”, “Точки зростання Агроіндустрії” та “Промоція інвестиційного потенціалу муніципалітетами”.

Зокрема, панель “Інвестицї через експорт” буде корисна для бізнесів, які виходять на зовнішні ринки, та для муніципалітетів, які стимулюють місцевий бізнес розвиватися у світових масштабах. Панель “Точки зростання Агроіндустрії” організована спеціально для керівників агропідприємств, котрі шукають нові можливості для розвитку. А панель “Промоція інвестиційного потенціалу муніципалітетами” буде корисна представникам місцевих адміністрацій та органів самоврядування. Тут розглядатимуть найуспішніший український та іноземний досвід розвитку міст і містечок.

Організатори ІІІ Міжнародного інвестиційного форуму запрошують долучитися до великої бізнес-події Черкащини. Зареєструватися можна за ПОСИЛАННЯМ. Детальна програма Форму доступна у вільному перегляді ТУТ.

Нагадаємо, нещодавно очільник Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко на своїй Фейсбук-сторінці оприлюднив особливий ролик про потенціал Черкащини.

Share Button
Posted in: