Під час підкупу Зубиком виборців побили його представника (відео)

30 вересня на Драбівщині в одному із сіл, зазнав тілесних ушкоджень представник фонду «Лице до лиця» народна назва якого на 195 виборчому окрузі звучить як «Морда до морди». 

Представники цього фонду активно працюють з кандидатом у народні депутати по цьому округу, екс-регіоналом Володимиром Зубиком. Простіше кажучи фонд являє собою своєрідну прокладку для здійснення прямого підкупу виборців.

Зараз в розпал виборчої кампанії Володимир Володимирович активно їздить округом, виступивши перед селянами 10-15 хвилин, зявляється представник фонду як «волшебник в голубом вертолете» і реалізує бажання виборців.

Сьогодні ж урвався терпець патріотів і вони не чекаючи на адекватні дії правоохоронців по підкупу виборців просто провели виховну роботу з представником вищеназваного фонду. Виховували за принципом Леся по-Деревянського – «не вірю я у силу слова, а вірю в силу пі…й».

Володимира Зубика вже не було, а представник фонду отримав тумаків ще до того як почав роздавати кошти. Селян дуже обурило те, що активісти не дали можливості отримати обіцяні кошти. Якщо коротко передати їх реакцію, то вона була простою і прагматичною – «Нехай би спочатку роздав кошти, а потім би вже його провчили».

Сподіваємося, що представник фонду отримав більше переляку, а не травм, але надовго запам’ятає, що таке підкуп виборців. Не завадило б зробити висновки і народному депутату Володимиру Зубику.

Нагадаємо, що на минулому тижні в Черкасах фото Зубика розмістили на сміттєвий бак і хотіли його туди вкинути.

448923

За інформацією “Кропива”.

Share Button