Шуфрича жорстоко побили в Одесі

Біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації громадські активісти, переважно представнкии Правого сектора, побили кандидата в народні депутати Нестора Шуфрича.

600x533xa2c008c-shufrich-2.jpg.pagespeed.ic.tPmHlTZY5_

Сьогодні вдень була запланована прес-конференція народного депутата, на яку він не з’явився. Пізніше стало відомо, що Нестор Шуфрич перебуває в Одеській ОДА. Біля будівлі його чекали молодики, які, побачивши депутата, відразу напали на нього.

Активісти «Правого сектору» витягли депутата із будівлі ОДА та почали бити. Шуфрич декілька разів намагався втекти, однак його наздоганяли. Його переслідували аж до машини, викрикуючи «Геть з Одеси» та образи на його адресу.

Шуфричу розбили обличчя і порвали сорочку. Охоронці депутата у відповідь використовували сльозогінний газ. Депутата супроводжував одеський чиновник Микола Скорик.

Перед інцидентом один із активістів «Правого сектора» наголосив журналістами, що Шуфрич – «людина, яка великою мірою винна в тому, що зараз відбувається в Україні, яка голосувала за сепаратистські закони», тому вони прийшли до ОДА висловити своє незадоволення.

«Я, як громадянин України, хочу висловити йому свою недовіру та попросити піти», – наголосив він зазначивши, що проситиме «у жорсткій формі».

Пізніше радник губернатора Зоя Казанжи написала у себе в Facebook, що глава області Ігор Палиця не запрошував Шуфрича ні на які зустрічі.

Окрім того, прес-служба ГУ УМВС України в Одеській області повідомила, що народному депутату діагностовано черепно-мозкову травму.

За інформацією “Громадське ТБ”.

Share Button