У Черкасах презентували “Точку відліку”

Сьогодні, 26 липня, у Черкасах відкрили першу персональну виставку Марини Величко «Точка відліку». В обласному художньому музеї представили переважно живопис, графіку, фотографію та батик мисткині.

Виставка має символічну назву «Точка відліку». 26 липня –  День народження художниці. Цей день став її особистою точкою відліку. «Цікаво розглядати роботи, знаючи, що створювала їх жінка при надії, яка сама невдовзі подарує точку відліку ще одному життю, – йдеться у дописі на сторінці художнього музею. – Дивовижне враження, як з хаосу різних форм  і розмірів виникає відчуття повноти життя, подібно до того, як з різнокольорової мозаїки складається цільна картина. Здається, ще мить, і всі роботи закружляють у легкому, чарівному вальсі квітів».

Марина Величко у 2002 році отримала освіту ахітектора у Київському національному університеті будівництва і архітектури. Протягом подальших років реалізувала себе як  художник-декоратор, архітектор-дизайнер інтер’єрів, екстер’єрів, 3D-візуалізатор. Вона також викладала у Київському національному університеті будівництва і архітектури та Черкаському художньо-технічному коледжі.

У роботах Марини Величко нема сюжетів, тут, скоріше, спалахи бурхливих емоційних вражень художниці, суто жіноче сприйняття дійсності і тонке проникнення в таїну природи. Здається, що саме навколишній світ є невичерпним джерелом для художниці, і це дійсно так і є, адже свої роботи Марина створює у власному саду, щоденні зміни якого безмежно любить спостерігати і поспішає відтворити у своїх роботах.

Share Button
Posted in: