У Черкасах презентуватимуть книгу про хлопчика з аутизмом

У Черкасах у середу, 27 вересня, презентуватимуть роман Марка Лівіна «Рікі та дороги».  Зустріч відбудеться у формі відкритого спілкування. 

«Рікі та дороги» – історія про чотирнадцятилітнього Матвія, хлопчика із синдромом Асперґера. Матвій може існувати тільки за власними правилами, до яких іншим потрібно призвичаюватися. Поставленого діагнозу у книзі немає, адже деякі стадії аутизму в Україні дуже часто не діагностуються і ці діти живуть серед нас як звичайні.

«Презентація буде актуальною для всіх: і тим, кому проблема дітей з синдромом  Асперґера є важливою, і тим, хто ніколи раніше не задумувався про існування особливих людей в нашому суспільстві, – розповідає у коментарі «ГромЧе» організаторка заходу Анастасія Білецька. – Щоб зробити спілкування кориснішим, запрошуємо до спілкування психологів та соціальних педагогів, а також безпосередньо діток і їхніх батьків».

Ця книга адресована тим, хто зіткнувся з інакшістю своїх дітей, людям, які хочуть розібратися зі своїми страхами. «Текст вийшов багато в чому біографічним, мені довелося повернутися до складних моментів моїх взаємин з мамою і пробачити їй та собі багато складних речей. Ця книга присвячена їй», – прокоментував Марк Лівін.

Презентація роману відбудеться у Черкасах у середу, 27 вересня, о 19:00 у студії PROtest (бул. Шевченка, 274/1).

Share Button
Posted in: