У Черкасах стартує новий набір у Школу волонтерів

У Черкасах розпочинають новий набір охочих у Школу волонтерів. Долучитися до безкоштовного навчання можуть всі охочі. А після здобуття «волонтерської освіти» учасники зможуть стати працівниками благодійної організації.

До «Школи волонтерів» запрошуються активні та небайдужі люди, які готові працювати у сфері профілактики негативних явищ та популяризації здорового способу життя. Навчання складається із тематичних блоків, під час яких учасники отримають інформацію про профілактичну роботу, попередження торгівлі людьми, роботу із уразливими групами населення, із владою, молоддю, навчаться організовувати масові заходи, а також зможуть на практиці відпрацювати отримані знання.

«Школа волонтерів» надасть можливість усім охочим оволодіти основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення соціальної роботи. До викладання залучатимемо спеціалістів-соціальних працівників організації, які детально зможуть розповісти про специфіку роботи та її практичні аспекти. А саме навчання відбуватиметься у формі міні-тренінгів», — розповідає керівник проекту «Школа волонтерів» Марина Здоровець.

Окрім теоретичних знань, волонтери долучатимуться до акцій та інших заходів організації, проводитимуть тематичні заняття за методикою «Рівний—рівному».

По завершенню учні «Школи волонтери» пройдуть тестування та отримають сертифікати про успішне закінчення навчання. Найбільш вмотивовані та ініціативні учасники зможуть стати працівниками організації.

Заняття розпочнуться з листопада та проходитимуть один раз на тиждень на базі БО «Від серця до серця».

Share Button
Posted in: