У Каневі покажуть «Тарасову гору в образотворчому мистецтві»

У Каневі протягом двох місяців пройде мистецька виставка «Тарасова гора в образотворчому мистецтві».  Тут експонуватимуться художні роботи з фондових колекцій Шевченківського національного заповідника (м. Канів), Національного музею Тараса Шевченка (м. Київ), Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (м. Київ).

Серія мистецьких творів також розширена надбаннями фондових збірок Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури та Національного музею Тараса Шевченка. Зокрема, в колекції представлені роботи В’ячеслава Розвадовського, Миколи Бурачека, Миколи Глущенка, Михайла Бароянца, Євдокії Болдирєвої, Петра Сльоти та інших українських і зарубіжних митців, які черпали натхнення на схилах Тарасової гори.

«Тарасову гору в образотворчому мистецтві» можна побачити у виставковому залі музею Тараса Шевченка (м. Канів) щодня, крім понеділка, з 9-30 до 17-00. Мистецька виставка експонуватиметься протягом серпня-вересня цього року.

Додамо, що з 2000 року Шевченківський національний заповідник проводить у Каневі мистецькі пленери під назвою «Тарасова гора». Різні художники стали учасниками цих мистецьких проектів. Серед них уже відомі митці − Іван Марчук, Андрій Яланський, Тетяна Красна, Ганна Примакова, Петро Сипняк, Євген Манишин. Їхні роботи стали надбанням фондової колекції Шевченківського національного заповідника і будуть представлені на виставці.

Share Button
Posted in: