У місті проведуть благодійну акцію для дітей-сиріт

У Черкасах 8 жовтня проведуть благодійну мотофотосесію. Акція відбудеться на площі біля ТРЦ «Хрещатик-сіті». Зібрані кошти організатори хочуть витратити на подарунки для вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату.

Ідея проведення мотофотосесії в організаторів виникла ще чотири роки тому. «Ми поєднали її з проведенням благодійного фестивалю, але на гарну організацію фестивалю потрібно багато коштів, які краще спрямувати одразу особам, які цього більше потребують, – розповідає у коментарі «ГромЧе» одна із організаторів акції Алла Дзіненко. – Нас підтримують професійні фотографи, які активно візьмуть участь у акції, після чого розмістять фото у вільному доступі на нашій сторінці у ФБ».

Кожному небайдужому вручатимуть візитівку з посиланням на спільноту, де пізніше розмістять світлини із мотофотосесії.  Також для учасників організатори готують невеликий сюрприз. Поки що це таємниця, але пані Дзіненко переконана: це буде приємною несподіванкою.

Додамо, що подібну акцію уже проводили у 2013 та 2014 роках. А цього разу організатори хочуть зробити мотофотосесію щорічною.

Фотомотосесія відбудеться у Черкасах у неділю, 8 жовтня, об 11:00 на площі біля ТРЦ «Хрещатик-сіті».

Share Button
Posted in: