У теплі й добрі – Перша міська гімназія

 

Наука в теплі. Перша черкаська гімназія утеплюється. Для цього там замінюють вікна, підлогу та дах. На черзі – стіни. Комфортна зима для учнів стане ще й економною для закладу. 
Учні першої черкаської гімназії зустрічатимуть вже четверту теплу зиму. Все – завдяки проектові утеплення. Реалізовувати його почали із заміни вікон, підлоги та даху. Тепер на черзі стіни.
Сергій Саєнко, директор Першої міської гімназії: “Проект надзвичайно гарний, він виграв уже кілька конкурсів, які проводяться для подібного типу проектів. Стосовно тепла, електроенергії – ми маємо дуже суттєву економію. Кожен рік 10-20 % ми економимо”.
На утеплення гімназії у міському бюджеті запланували майже три мільйони гривень. Вклавши у це одного разу, переконаний міський голова, можна суттєво економити у майбутньому.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: “Сьогодні Перша гімназія є прикладом, орієнтиром по зменшенню втрат тепла, по економії енергоносіїв вона абсолютний лідер серед усіх установ в частині зменшення споживання теплової енергії. Це все передовсім за рахунок тих заходів з термомодернізації, які ми провели”.
У мерії кажуть: цього року навряд чи знайдуть кошти для завершення проекту. Проте вже наступного року планують повністю утеплити Першу міську гімназію.
Share Button