Уманчанка виборола перемогу у конкурсі “Міні Міс України”

У Києві на початку червня проходив XIX Національний дитячий фестиваль «Міні Міс та Містер України 2017». У ньому взяла участь 6-річна уманчанка Марія Рафальська. Вона здобула третє місце. Друге – посіла Катерина Пуздерко з Монастерища.

– На конкурс ми їхали не перемоги, а показати свої таланти, і морально налаштовували доньку на те, що головне участь а не перемога. Тому третє місце для нас стало приємною несподіванкою. Донька отримала масу позитивних емоцій і знайшла нових друзів,-  розповідає Марина Шеремета, мати учасниці.

Дитячий фестиваль таланту і краси зібрав маленьких принців і принцес з усієї України. 29 учасників конкурсу демонстрували свої яскраві костюми й таланти публіці та зірковому журі.

За результатами конкурсу 6-річна Марія Рафальська здобула титул «Маленька Міс  України 2017 – бронза» . Катерина Пуздерко з Мальківки отримала титул «Юна Міні міс України 2017 – срібло».

Справжнім відкриттям конкурсу став 6-річний Єгор Киященко з міста Дружківка (Донецька обл.), який потрапив на конкурс пройшовши відбірковий етап в Умані. За результатами конкурсу Єгор посів 1 місце і здобув титул «Міні Містер України 2017 – гран-прі».

Share Button
Posted in: