В ЧНУ зникають таблички (фотофакт)

40d6c2a025de28e9b55bb7f15ecf9b69

Сьогодні у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького зняли табличку, що висіла при вході до телевізійної студії та апаратної відео монтажу. Про це «Прочерку» повідомили студенти. Табличка вказувала, що комплекс створено в межах проекту «Цифрові медіа в університетах» Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Нагадаємо. що сьогодні з візитом в університеті побував побував Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич. Можна припустити, що керівництво освітнього закладу вирішило не дратувати високу владу прізвищем Ахметова.

186143d7ca1044dcd9ded940ca0e22b0

Отримати коментар в керівництва закладу не вдалося, оскільки в. о. ректора Олександр Черевко не відповідає на дзвінок. При цьому проректор з соціально-економічного розвитку Валентина Артюх у коментарі «Прочерку» спершу заперечувала факт зникнення таблички, та потім заявила, що «не знає нічого».

Один з викладачів університету (за даними сайту, помічник ректора), який нині опікується приїздом високого гостя в ЧНУ, не зміг чітко відповісти на запитання «Прочерку», куди подівалася табличка…

З сайту “Прочерк”.

Share Button